Головна » Дипломна МБА (МВА)

Дипломна МБА (МВА)

Замовити дипломну роботу MBA, МБА, МДА, дипломні на замовлення, виконання, написання дипломних

Програма навчання передбачає розвиток учнів у сфері менеджменту, маркетингу, фінансів, економіки, права, бухобліку… і включає багато практичних завдань, бізнес-ігор, рішення кейсів, а наприкінці навчання написання дипломної роботи. Враховуючи різні особливості у веденні бізнесу на території різних країн на сьогоднішній день немає єдиних стандартів та вимог до програм МБА. Ступінь МВА отримують на базі вищої освіти та наявності управлінського досвіду. Період навчання у бізнес-школах або на курсах МВА складає від кількох місяців до двох-п’яти років.

Дипломна робота ступеня МВА має практичний характер, виконується лише на підставі реально діючої бізнес-структури, галузі, сфери, стартапу та показує рівень підготовки спеціаліста до управлінської діяльності. Виконана дипломна робота МВА – це відображення випускника як професійно підготовленого управлінця або бізнесмена, який вміє знаходити оптимальні рішення для досягнення найвищого результату в умовах високої конкуренції та нестабільної економічної ситуації. Робота з МВА відображає нову бізнес-ідею або малодосліджену, на даний момент проблему, а також несе практичну цінність для об’єкта дослідження (компанії, в якій працює випускник школи МВА, економічної галузі, регіону), а предмет – це певна проблема в галузі управління цієї компанії (галузі, регіону). Завдання дипломної роботи полягає в тому, щоб знайти та впровадити оптимальні шляхи вирішення цієї проблеми. Дипломна робота МВА відрізняється складністю, глибоким дослідженням теми, всебічним аналізом конкретної галузі бізнесу, що супроводжує вирішення поставлених завдань. Однією з основних відмінностей дипломної МВА є дослідження на основі реальної компанії: реалізація всіх управлінських ідей, вирішення проблемних та спірних бізнес-питань, прогнозування успішного розвитку діяльності підприємства. При цьому для об’єктивного аналізу даних та інформації в роботі важливо мати навички аналізу та оцінки потреб ринку, стану бізнес середовища.

Вартість виконання дипломної МБА:

від 2500–4000 грн. Це орієнтовна ціна, кожну окрему роботу автор оцінює самостійно в залежності від її складності.

Терміни виконання дипломної МБА :

від 30 днів.

Унікальність дипломної МБА

— 70% точні вимоги уточнюються окремо в конкретному замовленні

Якщо виконання дипломної МБА Вас зацікавило:

У темі повідомлення вказуєте (№ замовлення, номер автора, вартість).

Приклад: 12528_1258_2500 грн.

12528-це номер замовлення, 1258-номер автора, 2000 грн. -Ваш варіант вартості

Більш детальну інформацію про стандарти за схемою співробітництва вказано у файлі під час реєстрації автора. Просимо звернути увагу, що виконувати завдання потрібно тільки після його підтвердження.

Перед оцінкою роботи просимо звернути увагу:

Структура, вимоги до роботи від різних навчальних закладів, різна по цьому при оцінці роботи просимо переглянути методичні рекомендації.

У деяких дипломних до структури роботи включена інструкція, реферат, резюме, які є частиною роботи, тому оцінку написання необхідно робити з урахуванням наявності цих частин у роботі.

Як правило, виконання доповіді, презентації, відгуку, рецензії оцінюється автором окремо. У деяких випадках замовники хочуть отримати загальну оцінку за виконання магістерської роботи з цими доповненнями до роботи. Тому просимо уважно вивчити зміст самої пропозиції.

Якщо після вивчення методичних рекомендацій у Вас виникли питання щодо змісту роботи, вимог до практичної частини, просимо вас погодити це із замовником.

Чим докладніше будуть уточнені всі вимоги до роботи до її виконання, тим менше буде запитань від замовника до виконаної роботи.

Виконання дипломних може здійснюватися частинами згідно з графіком зазначеним при підтвердженні.

Термін виконання елементів може змінюватись від організації графіків звіту замовника перед науковим керівником. Найчастіше термін надання частин з урахуванням загального терміну роботи автору пропонується визначити самому. У деяких випадках замовник може просити надати певну частину роботи до певного терміну, щоб передати її науковому для перевірки.

Якщо автору необхідно продовжити термін виконання роботи або частини, просимо повідомляти про це заздалегідь для можливості погодження цього із замовником.
Термін виконання замовлення або його частин є однією з умов надання послуги. У деяких випадках затримка надання роботи або її частини може призвести до зриву замовлення, в деяких випадках затримка надання роботи може призвести до недопису замовника до захисту, відрахування з ВНЗ.

Для зручності виконання кожної частини роботи підтверджується окремим повідомленням. Зазвичай частини роботи пов’язані з частинами оплати. Це робиться задля забезпечення гарантій оплати автору за виконану частину роботи, у разі якщо замовник відмовиться з якихось причин від роботи не з вини автора у її виконання.

Якщо замовник відмовляється від виконання роботи в процесі, автору оплачується частина, яка виконана ним.

Якість роботи та відсутність плагіату.

Однією з основних вимог послуги є якість роботи.

Робота має відповідати вимогам щодо унікальності. На даний момент усі роботи без винятку перед захистом проходять перевірку на академічну доброчесність, тому використання готових частин без авторської корекції тексту є неприпустимим.

Якщо робота не проходить перевірку за унікальністю, вона повертається на доопрацювання для підняття унікальності за допомогою якісного рерайту, доцільно це робити в роботі одразу під час її виконання.

Однією з явних ознак плагіату є подібність плану, вступу, висновків та списку літератури з роботами, що фігурують в інтернеті, надаються на кафедру або є в базі захищених готових робіт навчальних закладів. Тому ми рекомендуємо не використовувати у виконуваних роботах частини робіт з інтернету або вашої бази виконаних робіт або інших баз (каталогів).

Доробка.

Виконання доробок у межах початкових вимог включено у вартість роботи.

Оплата за виконання дипломної роботи здійснюється після закінчення гарантійного строку, після надання готової роботи та доопрацювань через місяць, якщо до роботи немає зауважень.

Якщо через якісь причини замовник не встигає отримувати зворотний зв’язок від наукового протягом гарантійного терміну. За автором залишається зобов’язання щодо доопрацювання після оплати роботи.