Головна » Дисертація

Дисертація

zakazat_dissertaci =

Одним з основних напрямків нашого агентства є консалтинг у науковій сфері, який забезпечує команда професіональних фахівців, які мають за плечима значний досвід реалізації авторських наукових проектів рівня дисертаційних робіт кандидата та доктора, а також виконання супутніх завдань для аспірантів та здбувачів.

Написання та захист дисертації – це одна з ключових вимог у науковій діяльності для здобуття наукового звання кандидата наук (доктора філософії) або доктора наук.

Процес написання дисертації схожий на виконання магістерської дипломної роботи, наприклад, наявністю наукового керівника, вибором теми, збором та аналізом інформації, структурою роботи в яку включений титульний лист, зміст, список скорочень, вступ, основна частина від двох до чотирьох розділів, висновок, висновки, практичні рекомендації та список літератури.

Але сам рівень дисертаційної роботи значно вищий за дипломну. Автору потрібно враховувати відповідність теми коду та паспорта спеціалізації, а також вміти правильно вибирати потрібні методи дослідження, а за необхідності розробити нові, виходячи із завдань конкретного дослідження.

При написанні дисертації потрібно уважно вивчити вітчизняні та зарубіжні дослідження з даної тематики, щоб унеможливити проблему з формулюванням актуальності, правильно підібрати та вивчити емпіричний матеріал для подальшого дослідження, грамотно спроектувати та реалізувати практичну частину.

Важливо при написанні наукової роботи орієнтуються у вимогах, а також у їх змінах атестаційної колегії МОН (Міністерства освіти та науки) України, яке виконує функції колишнього ВАК України.

Виконання дисертацій чи її частин ми пропонуємо кандидатам наук чи аспірантам.

Вартість виконання дисертації:

від 10000-20000 грн. за розділ і вище

від 30 000–60 000 грн. за роботу та вище

Це орієнтовна вартість, кожну окрему роботу автор оцінює самостійно залежно від її складності.

Терміни виконання дисертації:

від 1-3 місяців – за розділ

від 6-24 місяців – за роботу

Унікальність дисертації

– від 85% точні вимоги уточнюються окремо у конкретному замовленні

Якщо дисертація Вас зацікавила:

У темі повідомлення вказуєте (№ замовлення, номер автора, вартість).

Приклад: 12528_1258_20 000 грн.

12528-це номер замовлення, 1258-номер автора, 20 000 грн. -Ваш варіант вартості

При оцінці дисертації, якщо йдеться про всю роботу, ми пропонуємо розділити виконання роботи на частини та оцінити окремо кожну частину.

Наприклад:

розділ 1 – 10000 грн
глава 2 – 10000 грн.
глава 3 – 10000 грн.
вступ, висновки – 6000 грн.

Більш детальну інформацію про стандарти та схему співробітництва вказано у файлі під час реєстрації автора.

Особливості роботи.

Виконання дисертації здійснюватиметься за розділами згідно з графіком зазначеним при підтвердженні замовлення.

Кожний розділ оформляється як окреме замовлення з відповідним розрахунком після його виконання.

Перед виконанням розділу обов’язково узгоджується бачення автора та побажання замовника, що буде виконуватися, як і в якій кількості, співвідношенні, які розрахунки в якому вигляді. До виконання розділу формується та затверджується його план. Чим докладніше узгоджується зміст розділу до його написання, тим менше доробок надходить після його виконання.

Виконання розділу можливе як по підрозділах так і цілком, це залежить від домовленостей із замовником.

Оплата за розділ здійснюється після закінчення гарантійного терміну, і доопрацювань через місяць якщо до роботи немає зауважень.

Однією з основних вимог послуги є якість роботи. Робота повинна відповідати вимогам щодо змісту та унікальності, використання тексту готових частин інших наукових праць неприпустимо.

Виконання доробок у межах початкових вимог включено у вартість роботи.

Якщо з якихось причин замовник не встигає отримувати зворотний зв’язок від наукового протягом гарантійного терміну, за автором залишається зобов’язання щодо доопрацювання після оплати роботи.