Головна » Есе

Есе

заказать эссе, купить эссе, выполнение написание эссе под заказЕсе – це творча самостійна робота, яка виражає особисту позицію, погляд автора на проблематику або тематику, що вивчається, визначає враження та міркування автора з конкретного приводу або питання.

У системі освіти цей вид завдання набув популярності порівняно недавно, тому що він досить добре розвиває самостійність та незалежність мислення та сприяє формуванню індивідуального ставлення до реальності у студентів, а колишній державний устрій категорично не вітав це у своїх громадян і навіть активно боровся з подібними проявами серед своїх громадян.

За обсягом есе зазвичай не перевищує 3-5 сторінок формату А4 при 14 шрифті та 1,5 інтервалі. У цій роботі не використовуються посилання, тому що все пишеться переважно від себе. У деяких випадках до роботи додається список використаних джерел, які вивчали перед написанням роботи.

За стилем есе більше належить до наукового, хоча залежно від тематики та спеціалізації допускаються незначні варіації за стилем викладу. Як і в будь-якій іншій роботі есе має логіку викладу, де можна відстежити вступ, основну частину та висновки. Особливу увагу автора необхідно приділити тому, щоб усі його твердження та позиції у роботі були обґрунтовані.

Написання гарного есе за певною тематикою вимагає від автора досвіду, стилю та досить ретельного опрацювання матеріалу з аналізом безлічі позицій та нюансів.

Вартість виконання есе:

від 300 грн.

Терміни виконання есе:

від 7-10 днів

Унікальність есе

— 99% точні вимоги уточнюються окремо у конкретному замовленні

Якщо Вас зацікавила конкретна пропозиція щодо виконання есе :

У темі повідомлення у відповідь вказуєте (№ замовлення, Ваш номер автора, вартість).

Приклад: 12528_1258_300 грн.

12528-це номер замовлення, 1258-номер автора, 200 грн. -Ваш варіант вартості

Більш детальну інформацію про стандарти за схемою співробітництва вказано у файлі під час реєстрації автора.

Просимо звернути увагу, що виконувати завдання потрібно тільки після його підтвердження.

Оплата за виконання есе здійснюється після закінчення гарантійного строку після надання готової роботи та доопрацювань через 1 тиждень.