Головна » Курсові роботи

Курсові роботи

Замовити курсову роботу width=Курсова робота це самостійна підсумкова робота студентів вищих та середньоспеціальних навчальних закладів, метою яких є оволодіння навичками пошуку, обробки, систематизації інформації по темі, перевірка умінь застосовувати в дослідницькій роботі практичні навички використання досліджуваних методик, схем, систем… Залежно від дисципліни та рівня підготовки та має теоретичний (науково-дослідницький), аналітичний чи практичний характер.

Курсова зазвичай задається після вивчення курсу, розділу чи дисципліни.

Основна відмінність теоретичної курсової роботи від реферату це глибше вивчення проблематики, складна структура, яка включає вступ, розділи з підрозділами, висновки, список використаних джерел. Наявність мети, завдань, обекту, предмету…

Вимога до унікальності робіт від 60% (можуть бути індивідуальні до окремого замовлення)

Вартість виконання курсової роботи:

  • від 500-600 грн – Теоретична курсова робота 20-25 сторінок.
  • від 750-1200 грн – З практичною частиною 30-35 сторінок

При оцінці роботи слід звертати увагу на:

  • Тему, дисципліну, факультет, обсяг, термін написання, побажання щодо використання джерел, рівень унікальності, вимога до практичної частини (база дослідження, використання методик, розмір вибірки, необхідний період…)

Якщо виконання курсової Вас зацікавило:

У темі повідомлення вказуєте (№ замовлення, номер автора, вартість).

Приклад: 12528_1258_500 грн.

12528-це номер замовлення, 1258-номер автора, 200 грн. -Ваш варіант вартості

Більш детальну інформацію про стандарти за схемою співробітництва вказано у файлі під час реєстрації автора. Просимо звернути увагу, що виконувати завдання потрібно тільки після його підтвердження.

Виконання курсової може здійснюватися частинами згідно з графіком зазначеним при підтвердженні.

Перед оцінкою роботи просимо звернути увагу:

Структура, вимоги до роботи від різних навчальних закладів, різна по цьому при оцінці роботи просимо переглянути методичні рекомендації.

У деяких курсових до структури роботи включена завдання, реферат, резюме які є частиною роботи, тому оцінку написання необхідно робити з урахуванням наявності цих частин у роботі.

Як правило, виконання доповіді, презентації, відгуку, рецензії… оцінюється автором окремо. У деяких випадках замовники хочуть отримати загальну оцінку за виконання курсової роботи з цими доповненнями до роботи. Тому просимо уважно вивчити зміст самої пропозиції.

Якщо після вивчення методичних рекомендацій у Вас виникли питання щодо змісту роботи, вимог до практичної частини, просимо вас погодити це із замовником через співробітника студії.

Чим докладніше будуть уточнені всі вимоги до роботи до її виконання, тим менше буде запитань від замовника до виконаної роботи.

Виконання курсової може здійснюватися частинами згідно з графіком зазначеним при підтвердженні.

Термін виконання частин може змінюватись від організації графіків звіту замовника перед науковим керівником. Найчастіше термін надання частин з урахуванням загального терміну роботи автору пропонується визначити самому. У деяких випадках замовник може просити надати певну частину роботи до певного терміну, щоб передати її науковому для перевірки.

Якщо автору необхідно продовжити термін виконання роботи або частини, просимо повідомляти про це заздалегідь для можливості погодження цього із замовником.

Термін виконання замовлення або його частин є однією з умов надання послуги. У деяких випадках затримка надання роботи або її частини може призвести до зриву замовлення та відсутності оплати за виконану частину та роботу. Щоб уникнути такого роду проблем потрібно узгоджувати терміни, залишатись на звязку в день коли ви маєте надати частину роботи або готову роботу і розумієте що ви не встигаєте це зробити.

Для зручності виконання кожної частини роботи підтверджується окремим повідомленням. Зазвичай частини роботи пов’язані з частинами оплати. Це робиться задля забезпечення гарантій оплати автору за виконану частину роботи, у разі якщо замовник відмовиться з якихось причин від роботи не з вини автора у її виконання.

Якщо замовник відмовляється від виконання роботи в процесі, автору оплачується частина, яка виконана ним в разі якщо до неї немає питань від замовника.

Якість роботи та відсутність плагіату.

Однією з основних вимог послуги є якість роботи.

Робота має відповідати вимогам щодо унікальності. На даний момент усі роботи без винятку перед захистом проходять перевірку на академічну доброчесність, тому використання готових частин без авторської корекції тексту є неприпустимим.

Якщо робота не проходить вимоги щодо унікальності, вона повертається на доопрацювання автору для підняття унікальності за допомогою якісного рерайту, доцільно це робити у роботі відразу під час її виконання.
Однією з явних ознак плагіату є схожість плану, вступу, висновків та списку літератури з роботами, що фігурують в інтернеті, надаються на кафедру або є в базі захищених робіт навчальних закладів. Тому ми рекомендуємо не використовувати у виконуваних роботах частини робіт з інтернету або вашої бази виконаних робіт або інших баз (каталогів).

Доробка.

Виконання доробок у межах початкових вимог включено у вартість роботи.

Оплата за виконання курсової роботи здійснюється після закінчення гарантійного строку, після надання готової роботи та доопрацювань через 2 тижні, якщо до роботи немає зауважень. Більш детальна інформація щодо оплати та її схеми вказана в умовах співпраці.

Якщо через якісь причини замовник не встигає отримувати зворотний зв’язок від наукового протягом гарантійного терміну. За автором залишається зобов’язання щодо доопрацювання після оплати роботи.