Головна » Реферат

Реферат

Заказать купить реферат, рефераты под заказ, выполнение, написание рефератов, стоимость, ценаРеферат, в перекладі з латинської мови, – «повідомляти», «доповідати». Ця назва або поняття в сучасному науковому та освітньому середовищі застосовується до робіт, які, по суті, мають різний характер і відносяться до вирішення різних завдань.
Наприклад, реферат може бути написаний у формі доповіді, звіту, конспекту або резюмувати зміст будь-якої наукової роботи (дипломної, магістерської або книги). Також реферат може бути самостійною теоретичною дослідницькою роботою, яка розкриває суть заданої теми.

В основному структуру класичного виду реферату складає вступ, основна частина та висновки, крім цього до структури роботи може бути включений план з підпунктами, які ділять основну частину на кілька розділів (змістових частин), список використаних джерел із посиланням на них за текстом, при цьому обсяг цієї роботи найчастіше складає 10-15 сторінок. Такий вид реферату найбільш поширений серед вищих навчальних закладів як самостійна робота, яку викладачі задають студентам під час навчальної програми та на період сесії.

У змісті реферату можуть описуватися різні погляди на досліджуване питання, висловлюючи, водночас, і думку самого автора.

Вартість виконання реферату:

від 250–300 грн. залежно від обсягу роботи, складності теми, термінів виконання

Терміни виконання реферату:

від 7-10 днів

Унікальність реферату

– 50-60% (точні вимоги уточнюються окремо у конкретному замовленні)

Якщо Вас зацікавила конкретна пропозиція щодо виконання реферату:

У темі повідомлення у відповідь вказуєте (№ замовлення, Ваш номер автора, вартість).

Приклад: 12528_1258_200 грн.

12528-це номер замовлення, 1258-номер автора, 200 грн. -Ваш варіант вартості

Більш детальну інформацію про стандарти за схемою співробітництва вказано у файлі під час реєстрації автора.

Просимо звернути увагу, що виконувати завдання потрібно тільки після його підтвердження.

Оплата за виконаний реферат здійснюється після закінчення гарантійного строку після надання готової роботи та доопрацювань через 1 тиждень.