Головна » Стандарти

Стандарти

uslugi

Співпраця з автором відбувається відповідно до таких стандартів:

Автор оцінює та відповідає на пропозицію з виконання замовлення тільки після перегляду завдання і тільки тоді, коли буде впевнений у якості його виконання.

При оцінці замовлення автор спочатку звертає увагу на всі вимоги в завданні, якщо йому щось не зрозуміло або є припущення того, що завдання надано некоректно або не повне, у разі зацікавленості в його виконанні, в обов’язковому порядку автор уточнює це у адміністратора. Виходячи з досвіду можемо відзначити: чим чіткіше і повніше конкретизується завдання, тим менше буде доробок, зауважень після його виконання.

ТЕРМІНИ

Є однією з основних умов виконання замовлення. Якщо початковий термін у замовленні автору не підходить, на етапі оцінки роботи, автор можете запропонувати свій варіант та вказати його у відповіді на пропозицію.

Якщо в процесі виконання автор розуміє, що не встигає виконати завдання або його частину в погоджений термін, то в обов’язковому порядку заздалегідь попереджає про це адміністратора для можливості узгодження із замовником подовження терміну.

ЗВ’ЯЗОК

Відсутність зв’язку з автором у день надання замовлення або його частини відповідно до затвердженого графіка, тим більше на початкових етапах співробітництва може стати причиною зриву замовлення або передачі його на виконання іншому автору.

Адміністратор студії завжди з розумінням ставиться до труднощів, які можуть зустрітися на шляху реалізації замовлення у автора, важливо просто тримати звязок та бути готовим до обговорення ситуацій.

ВАЖЛИВО в процесі виконання замовлення просимо автора заздалегідь повідомляти про всі проблеми та труднощі пов’язані із замовленням для можливості адміністратору знайти компромісне рішення із замовником.

Усі роботи виконуються на професійному рівні відповідно до наданих методичних рекомендацій або вказаних у заявці вимог.

ПЛАГІАТ

Практично у всіх робіт приділяється особлива увага до їх унікальності. Плагіат це компілювання роботи з шматків інших джерел (книг, статей, готових робіт в інтернеті…) навіть якщо вони перекладені іншою мовою і під час перевірки система показує перекладений шматок як оригінальний текст.

Практично 99% всіх виконаних робіт замовники та викладачі перевірять на унікальність. У разі, якщо замовник доведе, що роботу або її значну частину взято з готових робіт, замовлення не приймається і на вимогу замовнику можуть відразу ж повернути гроші за роботу, без подальшої оплати її автору, або повертаються для підняття унікальнсоті за рахунок якісного рерайту.

СХЕМА РОБОТИ

Дипломні, дисертаційні роботи виконуються за затвердженим планом. План затверджується у наукового керівника, в окремих випадках він може узгоджуватися лише із Замовником. У разі потреби план пише та надає автор студії.

Робота надається або повністю в погоджені з автором терміни, або частинами відповідно до затвердженого графіка.

Автор може пропонувати свої терміни надання частин роботи в процесі її виконання та строки всієї роботи на етапі її оцінки та погоджень.

Будь-які пропозиції автора які виникають у процесі виконання та не обговорювалися із замовником до виконання роботи (терміни, напрями роботи, зміна структури, неточності у завданні…), обов’язково узгоджуються із студією та замовником у процесі її виконання.

При виявленні помилок або інших невідповідностей робота або її частина надсилається на доопрацювання автору.

Доопрацювання виконаної автором роботи в рамках початкових вимог здійснюється безкоштовно на підставі чітко сформульованих зауважень замовника.

Якщо вимоги замовника по доопрацюванню виходять за рамки початкових (наприклад, зміна теми, внесення нового розділу…), автор аргументовано може оцінити доопрацювання за окрему платню до виконання доопрацювання.

ВАЖЛИВО! Вся інформація, що стосується Замовника та замовленої роботи, зберігається та не розголошується автором 3-м особам за жодних обставин.

Послуги студії надаються замовникам згідно з публічним договором при цьому діяльність студії ведеться офіційно, тому ми зацікавлені у співпраці тільки з компетентними та відповідальними авторами, які не поставлять під загрозу репутацію студії.

У процесі співпраці у автора формується рейтинг, який враховується співробітниками студії при подальших пропозиціях та підтвердженнях замовлень.