Головна » Умови співпраці

Умови співпраці

умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання

avtoram_kursovih_diplomnihЗапрошуємо до співпраці авторів щодо написання наукових праць курсових, дипломних, контрольних, рефератів, звітів з практики, есе, дисертацій…

Діяльність студії здійснюється через СПД ФО.

Співпраця з виконавцями відбувається в рамках (Замовник – Фрілансер), де студія виступає замовником, а виконавець – фрілансером.

Умови співпраці, послідовність оплати послуг виконавця, схема взаємодії, вимоги до виконавця вказані у вище перерахованих розділах. (авторський гонорар>>штрафні санкції>>початок співпраці>>пробне завдання)

Просимо Вас ознайомитись з усіма вимогами та умовами співпраці.

Схема співпраці

 • Для початку співпраці кандидату пропонується пройти Пробне завдання на перевірку рівня професійної компетентності та надіслати резюме за вказаним шаблоном див сторінку “початок співпраці” Виконання пробного завдання є не обов’язковим, але має пріоритетність на початку співпраці.
 • Замість пробної роботи автор може надати виконану ним курсову або дипломну роботу для себе або на замовлення, яка на його думку, є зразком за змістом та оформленням АБО написати коротку статтю 1-2 сторінки на тему “особливості виконання дипломної або курсової роботи за його спеціалізацією”, інструкція за посиланням.
 • Авторам зацікавлених у виконанні лише дисертацій пропонуємр надати резюме відповідно до вимог зазначених у розділі “початок співпраці”, та бажано написати которку статтю на 1-2 сторінку про особливість виконання дисертації за їх спеціальністю. Приклад статті.
 • Взаємодія (виконавця-автора) зі студією відбувається дистанційно (по телефону, месенджерам та електронною поштою). Основним каналом звязку є електронна пошта.
 • ВАЖЛИВО! Можливість альтернативного зв’язку з автором у телефонному режимі або (Вайбері, телеграмі) є однією з основних умов співпраці. Альтернативний звязок використовується в разі надання термінового замовлення, необхіддності оговорити умови по замовленю, виконання тестів або контрольних онлайн.
 • У разі згоди з умовами співпраці, після надання автором резюме, відповідно до запропонованого формату та виконання тестового або альтернативного завдання  виконавцю присвоюється та надсилається реєстраційний номер автора-виконавця інформаційної студії
 • Після реєстрації в інформаційній студії на електронну адресу виконавця надходитимуть повідомлення з пропозиціями щодо виконання робіт (просимо періодично переглядати папку спам, так як повідомлення можуть потрапляти туди).
 • У пропозиції вказуються вимога та термін виконання роботи.
 • Якщо замовлення термінове  або ситуація по замовленню вимагає оперативного рішення, обговорення по ньому може переходити до Вайбера або Телеграма за ініціативою автора або менеджера студії.
 • Перед виконанням роботи автору пропонують оцінити вартість завдань. Пріоритети при передачі замовлення виконання віддаються тим авторам, хто оцінює роботи найбільш об’єктивно.
 • На початковому етапі співпраці, пропозиція щодо виконання робіт надається відразу кільком авторам, це дозволяє адміністратору студії вибрати найбільш прийнятний варіант за ціною та якістю. Надалі пропозиції щодо виконання стають ексклюзивними та пропонуються лише одному автору.
 • Виконання роботи може ділитись на частини або виконуватись цілком, це залежить від того скількома частинами замовник буде вносити оплату за замовлення і робиться для забеспечення гарантії виплати автору за виконані частини роботи якщо робота буде виконуватись по частинах.
 • Виконані роботи надаються в електронному варіанті та надсилаються електронною поштою в ТОЧНО обумовлені терміни.
 • Якщо у автора з’являється необхідність продовжити терміни надання готової роботи або її частини, автор попереджає про це заздалегідь, для можливості адміністратора студії погодити це із замовником. Затримка виконання роботи може спричинити зрив замовлення і припинення співпраці з автором.
 • У разі потреби, автором здійснюється доопрацювання виконаної роботи. Якщо вимога доопрацювання не входять за рамки початково наданих вимог, вона виконується безкоштовно.
 • Всі запропоновані проекти (замовлення) чітко регламентуються за вимогами та термінами.
 • Одним із ключових та значущих моментів співпраці є якість виконуваних робіт та своєчасність їх виконання.
 • Роботи завантажені з інтернету або з шматків інших готових робіт, книг, статей, з наявністю орфографічних та стилістичних помилок, що не відповідають темі, з помилками в розрахунках, що не відповідають заданим вимогам до оформлення… НЕ ОПЛАЧУЮТЬСЯ, при цьому співпраця з автором який їх надав негайно припиняється.
 • Кожна виконана робота, перш ніж потрапити до рук Замовника, проходить об’єктивне тестування якості Редактором студії за безліччю критеріїв: на наявність роботи або її частин в інтернеті, розкриття теми, відповідність змісту початково поставленим завданням, тощо.
 • Виконання кожної роботи, незалежно від її рівня та вартості, потребує серйозного підходу та професіоналізму.
 • Надання готових робіт з особистої бази під виглядом виконуваних на замовлення не допускаються.
 • Не допускається також розміщення інформації в інтернеті з боку автора про продаж виконаної ним роботи на замовлення для інформаційної студії. Авторство роботи після її оплати автору переходить замовнику.

ВАЖЛИВО! Бувають ситуації, коли між замовником та автором можуть виникнути розбіжності, непорозуміння. Просимо звернути увагу, що менеджер студії завжди об’єктивно підходить до вирішення спірних моментів та зацікавлений у знаходженні компромісного рішення. Дуже просимо авторів поводитись у подібних ситуаціях гідно та коректно. Перш ніж зупинятися на якомусь рішенні і робити якісь висновки ми розбираємо ситуацію, перевіряємо ще раз факти, переглядаємо історію замовлення. Спокійне ділове спілкування, підкріплене аргументами, завжди вирішує питання і дозволяє знайти компроміс практично за будь-яких обставин. Заздалегідь вдячні за розуміння та участь у вирішенні спірних питань.

умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання