Головна » Умови співпраці » Авторський гонорар

Авторський гонорар

умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання

stoimost

У більшості випадків вартість виконання замовлення виконавцю інформаційної студії пропонується оцінити самостійно.

Оцінюючи роботи найчастіше враховуються терміни виконання, характер і складність роботи.

Пріоритети при передачі замовлення виконання віддаються тим авторам, хто оцінює роботи найбільш об’єктивно.

Враховуючи різну складність і вимоги до завдань, кожне окреме замовлення оцінюється автором в індивідуальному порядку, при цьому враховується вид роботи, її характер, об’ємність, складність, необхідні терміни виконання (терміновість), рівень виконавця, що залучається до реалізації (викладач, кандидат, доктор).

На перших етапах співробітництва менеджер студії може зорієнтувати виконавця щодо середніх цін.

Швидкість оцінки роботи впливає на можливість її замовлення замовником. Тому чим частіше ви переглядаєте пошту, і оцінюєте замовлення, що надійшли, тим вірогідніше що замовник замовить роботу саме у нас і замовлення передадуть на виконання Вам.

Дуже важливо при оцінці уважно вивчати завдання та одразу звертати увагу на обсяг, кількість завдання, терміни, мову написання, характер роботи.

Орієнтовні розцінки авторів студії.

Вид роботи Орієнтовна вартість
Контрольна робота від 150 грн.
Реферат – 10-20 стор від 250-300 грн.
Звіт з практики 25-60 стор. від 600 грн.
Курсова теоретична – 20-25-30 стор. від 400-600-700 грн.
Курсова практична -35-40 стор. від 750-1200 грн.
Бакалаврська робота – 50-70 стор. від 1500 грн.
Магістерська робота 90-120 стор. від 2500-3000 грн
Стаття – 10 стор від 500 грн.
Тези – 2-3 стор від 300-350 грн.
Дисертація від 30 000 грн.

Середні розцінки авторів на виконання робіт на 2024 рік.
Просимо звернути увагу що ціни за послуги вказані не кінцеві, у кожного автора існують свої розцінки.

У разі завищення вартості своїх послуг замовлення виконавцю підтверджується вкрай рідко, оскільки наша студія не єдина агенція на ринку і замовники знаходять варіанти більш прийнятні за ціною.

В разі зацікавленості в конткретному замовлені автор може вступити в діалог з замовником стосовно розміру ціни якщо для замовника початкова ціна автора буде великою. Автор може зазначити це разом з оцінкою роботи.

Деякі замовники орієтнуються виключно на якість і готові платити більше за якісні роботи.

Оговорення вартості послуг

Просимо звернути увагу, що вартість виконання замовлення з автором обговорюється в процесі уточнення завдання перед тим, як замовлення підтверджується автору.
Після підтвердження виконання замовлення автором, під час виконання та після виконання замовлення, якщо замовник не доповнює і не змінює завдання, зміна вартості виконання автором вважається не коректною та неприпустимою.

В офісі інформаційної студії ведеться чіткий облік сплати виконавців.

ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ РОЗРАХУНКУ з автором (гарантійний термін на замовлення)

Розрахунок за виконане замовлення здійснюється тільки після його повного виконання та внесення всіх необхідних правок у рамках затверджених вимог, незалежно від того, виконувався він цілком або по частинах.

Враховуючи форму співпраці з авторами, студія не практикує передоплати та оплати автору до виконання роботи або поетапного розрахунку з автором (за виконані частини роботи) до виконання всієї роботи.
Усі пропозиції автора щодо розміру оплати, етапів та умов розрахунку обговорюються з ним виключно до підтвердження та виконання замовлення на етапі всіх погоджень та оцінки роботи автором!

Розрахунок з автором за окремі частини роботи можливі тоді коли вони оформлюються як окремі замовлення. Наприклад при виконанні дисертації по розділам.

Після виконання замовлення, існує гарантійний термін, під час якого замовник має можливість звернутися до студії з приводу доопрацювання.

Оплата автору здійснюється після проходження гарантійного терміну на замовлення, якщо у замовника не залишається претензій до роботи.

Якщо претензії замовника до роботи необґрунтовані, оплата здійснюється після детального аналізу ситуації з боку менеджера студії з можливим залученням інших авторів до оцінки ситуації.

Термін оплати виконаної роботи триває від тижня залежно від виду роботи, її вартості, стану співробітництва, висновків щодо роботи редактора студії (див. нижче).

Тривалість гарантійного терміну.

Вид роботи Термін
Контрольна робота
Лабораторна робота
Реферат
Тези
1 тиждень
Звіт з практики
Курсова робота
Стаття
2 тижня
Бакалаврська робота
Магістерська робота
Дипломна робота
 1 місяць
Підрозділ дисертації  1 місяць
Розділ дисертації  1-2 місяці

Розрахунок по замовленням які готові до оплати здійснюються та готуються наприкінці кожного робочого тижня. (Якщо гарантійний термін на замовлення закінчується серед тижня і по ньму немає питань, оплата здійснюється наприкінці цього тижня)

Якщо виникає потреба у доопрацюванні відповідно до висунутих вимог, оплата здійснюється після внесення всіх необхідних коректив у роботу.

Якщо замовник не отримує зворотний зв’язок по роботі від наукового керівника після гарантійного терміну, за автором зберігається зобов’язання по виконанню доопрацювання після оплати роботи

На початковому етапі співпраці, а також у разі припинення співпраці, зриву замовлення, відмови автора від доопрацювання, оплата виконаних робіт виконавця здійснюється лише після успішного їх проходження, публікації та захисту.

Терміни оплати можуть бути продовжені до моменту здачі або захисту роботи Замовникам у випадку, якщо редактор студії має сумніви щодо якості роботи .

Адміністратор студії намагається якомога раніше розраховуватись за виконання замовлення і ніколи не затримує їх без об’єктивних причин.

Якщо замовник дає зворотний зв’язок по виконаній роботі раніше за вказівний гарантійний термін і приймає роботу, то замовлення може бути оплачене раніше за гарантійний термін.

Спосіб розрахунку з виконавцем.

Оплата послуг виконавця інформаційної студії здійснюється на карту автора.

privatbank

Один із варіантів розрахунку з автором на карту приватбанку.

У реквізитах необхідно вказати назву банку, назву картки, № картки, ПІБ одержувача

ВАЖЛИВО: ПІБ одержувача має збігатися з ПІБ автора.
Примітка: При нарахуванні коштів на зарплатну, пенсійну або соціальну картку Приватбанку в одержувача знімають 1% з коштів, що надійшли, при цьому переведення в готівку в банкоматах або касах відбувається без відсотків.
При нарахуванні коштів на кредитну або особисту УНІВЕРСАЛЬНУ картки наприклад «Універсальна» у одержувача з коштів, що надійшли, % не знімають але знімають 1% при переведенні в готівку грошей з картки.

Просимо звернути увагу, розрахунок з виконавцем можливий тільки вказаним вище способом.
умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання