Головна » Умови співпраці » Початок співпраці

Початок співпраці

умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання

Оцініть доцільність співпраці прийнятність умов, можливість та відповідність заданим вимогам.

Надайте резюме відповідно до вказаного нижче стандарту та надішліть на вказану нижче адресу.

Разом із резюме можна виконати і надати пробне завдання за Вашою спеціалізацією.
Замість пробної роботи автор може надати виконану ним курсову або дипломну роботу для себе або на замовлення, яка на його думку, є зразком за змістом та оформленням АБО написати коротку статтю 1-2 сторінки на тему “особливості виконання дипломної або курсової роботи за його спеціальністю, або того виду роботи яку він планує виконувати”.

Вимоги до альтернативного завдання за посиланням

Авторам які зацікавлені у виконанні лише дисертацій, пропонуємо надати резюме за вимогами зазначеними нижче та коротку статтю на 1-2 сторінки з описом особливостей виконання дисертації,  або статті по вашій спеціалізації в формі порад послідовності виконання, на що звернути увагу, які можуть бути помилки, де брати матеріал тощо. Приклад статті за посиланням.

Якщо ви плануєте виконувати пробне завдання:

Завдання розміщені на сторінці сайту Пробне завдання та розділені за фахом.

Кожна спеціальність включає основні дисципліни, в кожній дисципліні надано 1-2 завдання. Виконання завдання не є обов’язковим, але має пріоритетність на початку співпраці!

 • Виконання завдань може бути поетапним і для початку співробітництва достатньо виконання та надання завдань з однієї-двох із зазначених дисциплін вашого напряму.
 • Кількість, складність і спрямованість виконаних перевірочних завдань у подальшій співпраці визначатиме пріоритет для направлення Вам пропозицій щодо виконання завдань, що надійшли до студії.
 • Всі завдання виконуються українською мовою у друкованому вигляді відповідно до загальноприйнятих правил оформлення навчальних робіт.
 • Виконання завдань з технічних дисциплін, де у вирішенні необхідний набір формул і графіків, можливий у рукописному сканованому вигляді.

Якщо Ви вважаєте, що надані на сайті завдання погано визначають рівень потенційного виконавця навчальних робіт або некоректно сформульовані, просимо Вас про це повідомити за адресою t5996986@gmail.com (у цьому випадку, як альтернатива пробного завдання може бути розроблений та наданий ваш варіант пробного завдання за вашою спеціалізацією з обґрунтуванням того, чому надані завдання не коректні, слабкі…)

 • Перед виконанням завдання завантажте та збережіть файл із завданням на ваш комп’ютер.
  При виконанні завдання особливу увагу необхідно звернути докладний опис ходу виконання та висновків.
 • Файл із виконаним завданням необхідно назвати Вашим прізвищем та надіслати його за адресою t5996986@gmail.com Разом із виконаним завданням необхідно надати резюме, оформлене згідно з наведеним нижче прикладом. У темі повідомлення необхідно вказати Співпрацю. У тілі листа вкажіть, що ви ознайомлені та погоджуєтесь з умовами співпраці.

Структура резюме виконавця наукових праць: (Просимо враховувати задану структуру резюме)

 • ПІБ;
 • Адреса фактичного проживання,
 • дата народження;
 • Телефон: мобільний, домашній, робочий; адресу електронної пошти (при можливості просимо вказувати хоча б два контактні телефони, бажано мобільний і який-небудь стаціонарний з зазначенням коду міста). Просимо звернути увагу на те, що доступність телефонного зв’язку або по месенджеру з автором є обов’язковою умовою для співпраці!;
 • Освіта, час вступу та закінчення, назва ВНЗ, спеціальність, ступінь (спеціаліст, магістр…),  форма навчання (очна, заочна), наукове звання (за наявності);
 • Посада та назва постійного або останнього місця роботи;
 • Досвід з написання цього виду робіт (вид робіт, дисципліни, мова написання, тематика, терміни, результати, з якими центрами співпрацюєте або співпрацювали);
 • Для яких ВНЗ виконували магістерські роботи;
 • Які пропозиції щодо написання Вас цікавлять назва дисциплін (українською мовою та який рівень складності робіт (реферат, контрольна, курсова, дипломна, дисертація із зазначенням коду)) Зверніть, будь ласка, увагу, що якщо вказано певний рівень складності (наприклад, курсова робота), та конкретна дисципліна (наприклад, готельно-ресторанне господарство), то мається на увазі, що з цієї дисципліни Ви пишете курсові будь-якої складності, включаючи практичні роботи з аналізом діяльності та розрахунками по конкретному підприємству, просимо Вас об’єктивно оцінювати свою компетентність та спеціалізацію.

Додаткове питання для авторів, які зацікавлені в написанні дисертацій:

 • Список ваших наукових праць та публікацій.
 • Короткий опис особливостей виконання робіт за вашою спеціалізацією (структура, зміст, послідовність, основні складності, на що Ви звертаєте особливу увагу при написанні роботи, джерела, які використовуєте при написанні робіт, з чого починаєте виконання роботи, послідовність виконання, Ваші рекомендації, поради, коментарі для аспірантів та претендентів, які планують приступати до написання дисертації з вашої спеціалізації). Приклад статті за посиланням.