Головна » Умови співпраці » Причини припинення співпраці

Причини припинення співпраці

умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання

Робота студії заснована на стандартах, які дозволяють зайняти студії гідне місце на ринку даних послуг.

Cтудія несе юридичну відповідальність перед замовником у рамках договірних відносинах, оскільки веде діяльність офіційно.

Організація співпраці з авторами займає у студії готовне місце, оскільки саме воно є основою для виконання зобов’язань студії перед замовником і формує її імідж.

Ми дуже цінуємо кожного автора який співпрацює з нашою агенцію, ставимось до них з повагою та розумінням. Намагаємось іти на зустріч в питаннях організаційного характеру, робимо все можливе для комфортної і зручної співпраці.

На жаль, співпраця з автором складається не завжди і причинами цього є як правило некомпетентність авторів, безвідповідальність (не обов’язковість), суб’єктивне сприйняття свого професійного рівня та інші причини.

Розглянемо докладніше кожен фактор, що впливає на співпрацю автора та студії.

  1. Найважливішим і основним чинником який впливає на успішність співробітництва є компетентність автора. Чомусь багато хто не серйозно ставиться до даної сфери наукової діяльності. Багато хто впевнений, що будь-який студент з легкістю може за вечір наклепати з шматків матеріалу для агентства кілька курсових робіт, це пройде у ВНЗ на ура і заробити на цьому хороші гроші. Хочемо Вас запевнити, що часи “шари” давно минули. Можливо років 30 тому, коли викладачі тільки починали освоювати ПК і не розуміли що таке інтернет, могли легко прийняти роботу з інтернету. Зараз вимогу щодо унікальності вказують студентам у методичних посібниках разом із завданням, а технічні можливості дозволяють перевірити роботу на плагіат не відкриваючи файл на ПК, крім цього викладачі, навіть при швидкому перегляді роботи можуть легко визначити рівень роботи, з яких шматків компілювалася робота, відповідає Список літератури чи ні… Вибагливість до робіт з кожним роком стає все більше. Всі роботи проходять перевірки, буває навіть найпростіші контрольні у всіх ВНЗ. Так що якщо ви не в темі, не радимо витрачати Ваш час на спроби. Якщо у Вас немає досвіду роботи з інформацією, немає уявлення про стандарти оформлення та структуру робіт, немає вміння здійснювати розрахунки, Вам краще розглянути інші варіанти підробітку.
  2. Другою причиною припинення співпраці з автором є несерйозне ставлення автора до цього виду співробітництва, яке може виявлятися в необов’язковості, безвідповідальності… “Подумаєш студент, ну взяв замовлення і не зробив, чи зробив частково…” Нашими замовниками є заочники, які в більшості випадків вже реалізовані у професійному та соціальному плані люди, освіта для них формальність яка необхідна для кар’єрного зростання, необхідність замовлення пов’язана з банальною нестачею часу і роботи, що замовляються їм потрібні хорошої якості, тому що від їх якості залежить отримання диплому. Не дивно що роботи напіввиконані або взагалі не виконані або виконані неправильно створюють тільки додаткові проблеми замовнику в навчанні крім роботи та сім’ї. Зрозуміло, з такими авторами студія не працює, а автору слід розуміти, яку відповідальність він на себе приймає при виконанні робіт студії.
  3. Пунктуальність. Однією з обов’язкових умов для виконання замовлення є його своєчасність. Так як послуга безпосередньо пов’язана з виконанням навчальних завдань здача яких прив’язана до певного часу, затримка замовлення може призвести до того, що подальше виконання замовлення буде вже не актуальним з подальшим поверненням грошей замовнику. У деяких випадках, якщо йдеться про виконання дипломної роботи, замовника можуть відрахувати або здачу перенести на інший рік якщо виконання роботи затримано автором.
  4. Відсутність зв’язку. Однією з причин, що впливає на припинення співпраці, може стати відсутність зв’язку з автором при виконанні замовлення по одному із можливих каналів (пошта, телефон, вайбр, телеграм). Виконання замовлення ґрунтується на постійному двосторонньому зв’язку з автором на всіх етапах його виконання. Наприклад, після підтвердження виконання роботи автору, якщо автор не відповів на підтвердження поштою протягом доби, та зв’язку по телефону, айберу або телеграм з ним немає, робота може бути передана на виконання іншому автору, або замовлення може бути закрите з поверненням оплати замовнику . Ще однією з поширених проблем є відсутність зв’язку з авторами, коли йому не вдається надати роботу вчасно. Менеджер може протягом дня намагатися зв’язатися з автором і якщо зв’язку немає, то замовлення може бути знято з виконання з поверненням оплати замовнику або в терміновому порядку передано на виконання іншому автору. Тому в будь-якій ситуації необхідно залишатися на зв’язку і надавати об’єктивну інформацію щодо ситуації. Це дає можливість адміністратору перенести за можливості здавання замовлення на інший день. Якщо автор “пропадає” під час виконання замовлення, співпраця з ним припиняється.
  5. Узгодженість. При виконанні замовлення або до його виконання може випливти безліч уточнень, припущень, нюансів, які в обов’язковому порядку вимагають погодження з агентством та замовником. Наприклад перед виконанням курсових і дипломних в обов’язковому порядку узгоджується план роботи, кількість методик та випробуваних, період аналізу, у деяких випадках виконання замовлення ділитися на частини та після виконання певної частини подальшу роботу припиняють, автору не ясно як визначити варіант рішення, замовник не надав методичку за якою необхідно оформити роботу… У всіх цих ситуаціях необхідне уточнення та узгодження, оскільки саме воно дозволяє виконати замовлення без подальших доробок та зауважень. Коли автор не вважає за потрібне уточнювати або узгоджувати етапи виконання або їх зміст, вимоги, бачення роботи це призводить до неправильно виконаних замовлень їх доопрацюванню або навіть зриву. Важливо пам’ятати, що послуга полягає у виконанні робіт саме на замовлення, а не просто їх виконанні як вважає потрібним автор. Тому важливо розуміти, що бачення роботи та вимоги до неї узгоджується до виконання роботи, терміни узгоджуються, максимальна кількість узгоджень дозволяє виконати необхідну замовнику роботу.
  6. Зоряна хвороба автора. На жаль, деякі автори стають жертвами даної хвороби в процесі співробітництва або на початковому його етапі. Одним із проявів даної проблеми є високий професійний рівень автора та відсутність здатності виконувати роботу на замовлення, тобто відсутність гнучкості автора. Дані проблеми спостерігаються наприклад у фахівців з досвідом наукового керівництва з великими науковими досягненнями, вони не можуть вийти з цієї ролі, прийняти думку іншого фахівця, написати роботу не так, як він вважає, а як потрібно замовнику (науковому керівнику замовника). В даному випадку їхня професійна важливість і значимість не дозволяє виконувати роботу саме на замовлення, орієнтуватися на надані вимоги. Найчастіше у такого автора виникає розбіжності з баченням роботи науковим керівником замовника, очевидно, що замовник не буде вступати у конфлікт із науковим, тому такі замовлення зриваються або передаються іншим авторам. Цілком нормально коли автор перед виконанням роботи пропонує своє бачення як варіант, коли автор готовий на діалог та обговорення а не наполгає на такому бачені. Коли автор має лише свій погляд, це не дозволяє йому реалізувати свій професіоналізм саме в даній послузі.
  7. Проблеми із доопрацюванням замовлень. Доопрацювання виконаної роботи це невід’ємна складова послуги, яка входить у її вартість. Є категорії авторів, які з великим небажанням ставляться до необхідності доопрацьовувати роботу у разі потреби. Відразу хочемо звернути увагу, що студія завжди об’єктивно оцінює коректність формулювання доробок від замовника і якщо вони виходять за початкові вимоги, автору пропонується оцінити доопрацювання за доплату. Як правило з такими авторами починаються тривалі листування з аргументацією, чому необхідно виконати доопрацювання, де були зазначені вимоги, які були не враховані автором. Найчастіше час і зусилля на таке листування перевищує зусилля та час виконання цих доопрацювань. Після виконання кількох замовлень, такому автору просто ніхто не хоче передавати серйозні замовлення, тому що розуміє, що з доопрацюваннями будуть проблеми і на чергові з’ясування піде багато сил і нервів. Тому надалі, співпраця з такими авторами зводиться до нуля і припиняється.

Дуже сподіваємось що дані фактори не стануть на шляху нашої довгої, плідної співпраці.

умови співпраці>>початок співпраці>>авторський гонорар>>штрафні санкції>>причини припинення співпраці >>пробне завдання>>альтернативне завдання