Преддипломна або виробнича практика передбачена в обов’язковому порядку навчальною програмою будь-якого вищого навчального закладу та дає можливість учням поринуть в атмосферу майбутньої професії, відчути на собі частину обов’язків спеціаліста своєї галузі, застосувати у виробничих умовах набуті під час навчання знання та вміння. Для результативності та саморефлексії після проведеної практики результати, висновки, спостереження студентам-практикантам у ВНЗ пропонується висловити у письмовій формі звіту з практики.
Принципи та звітність виробничої практики та переддипломної практики абсолютно ідентичні, а в деяких випадках це може бути одне й те саме. Результати переддипломної чи виробничої практики можуть стати основою для практичної частини дипломної чи курсової роботи або бути незалежною практичною самостійною роботою студента з проходження практики без подальшого використання матеріалів у будь-яких роботах.
Перед проходженням практики студентам на кафедрі повідомляють період проходження практики, там же визначають та видають завдання на практику в деяких вузах визначаються навіть місця проходження, але найчастіше студентам надається самостійно подбати про місце проходження практики, яке відповідатиме його спеціалізації. У навчальному закладі за кожним студентом закріплюється керівник практики, а на місці проведення практики куратор – який за дорученням керівництва провадження регламентує повноваження практиканта, лімітує доступ до документації його участь у виробничому процесі та спільній діяльності.
Вимоги до оформлення Звіту з практики описуються у методичних посібниках ВНЗ замовника. Найчастіше звіт складається з самого звіту з описом цілей та завдань, опису бази практики, функціональних та посадових обов’язків спеціаліста, в якості якого проводиться практика, щоденника практики, характеристики з місця практики від куратора чи керівника підприємства.
Наприклад, при педагогічній практиці може додаватися календарно-тематичний план програми уроків, занять, позакласної роботи, план-конспекти уроків і занять, конспекти заходів, які проводив сам практикант із висновком куратора практики, характеристики педагогічного колективу, класу або окремого учня.
Якщо звіт від бухгалтера, економіста, фінансиста або менеджера, то одне із завдань може бути додати до звіту організаційну схему підприємства, фінансову документацію підприємства за певний період, наприклад, форма 5 – додатки до бухгалтерського балансу, форма 4 – звіт про рух коштів , звіт про зміни капіталу, звіт про прибутки та збитки, бухгалтерський баланс…
Робота виконується за наданим матеріалом замовника, або інформація по підприємству буде вигадана автором з урахуванням побажань замовника (з відповідністю сфери діяльності, форми власності, річного обороту, назви, орг структури…) У завданні зазвичай вказується спеціалізація, дисципліна, перелік необхідних документів та вимог до їх оформлення, вимога до місця проходження практики, за наявності матеріалу на підприємстві, необхідні терміни виконання звіту…
Зазвичай за звіти беруться спеціалісти, які мають доступ до документів підприємства або автори, у яких гарна база напрацювань з практичних частин робіт.
від 600 грн. залежно від вимог
від 7-14 днів
— 60% точні вимоги уточнюються окремо у конкретному замовленні. ВАЖЛИВО! не можна копіюваати роботи з інтернету!
У темі повідомлення вказуєте (№ замовлення, номер автора, вартість).
Приклад: 12528_1258_600 грн.
12528-це номер замовлення, 1258-номер автора, 200 грн. -Ваш варіант вартості
Більш детальну інформацію про стандарти за схемою співробітництва вказано у файлі під час реєстрації автора. Просимо звернути увагу, що виконувати завдання потрібно тільки після його підтвердження.
Виконання звіту може здійснюватися частинами згідно з графіком зазначеним при підтвердженні.
Оплата за виконання звіту здійснюється після закінчення гарантійного строку після надання готової роботи та доопрацювань через 2 тижні.